EESTI METSA ABIKS (EMA): Peatame üheskoos lageraied kaitsealadel ja rahvusparkides!

OSALE ANNETAMISTALGUTEL!

Kui teed oma annetuse annetamistalgute päeval, 29. novembril läbi Ma Armastan Aidata keskkonna, siis Swedbank aitab annetusi võimendada, pannes eraisikute panusele omalt poolt võrreldava summa juurde.

Annetuse saad 29. novembril vormistada siin: https://www.armastanaidata.ee/eestimetsaabiks

Kaitsealad ja rahvuspargid, nagu näiteks Lahemaa, Matsalu, Karula ja Soomaa, on meie esiisade kultuuriline looduspärand meie põlvkonnale. Meie kohustus on hoida ja turvata sealset elu ka järeltulevastele põlvedele. Kaitsealade kaudu voolab meie esiisade ja -emade kultuuriline loodushoiu veri ja meie põlvkond on süda, mis peab elu hoidma!

Oleme kahjuks olukorras, kus Eesti riik on kaitsealadele sisse toonud metalse võõrkeha, harvesteri, mis tükk tüki haaval raiub ja hävitab Eesti loodusväärtusi, sealhulgas ka meie endi jaoks vajalikku elukeskkonda.

MTÜ Eesti Metsa Abiks on algatanud kohtuasja, et peatada kaitsealadel ja rahvusparkides aset leidev lageraiemajandus. Oleme hinnanud, et 2023. aasta õiguskuludeks vajaminev minimaalne eelarve on 35 000 eurot. Oleme leidnud, et kiireim ja tõhusaim võimalus Eestimaa kaitsealasid kaitsta, on läbi kohtusüsteemi.

🐦 Teiepoolne väike või suurem annetussumma ei päästa mitte ainult elusid, vaid loob ka võimalusi uue elu sünniks kaitsealadel!

Austatud Eestimaa rahvas, hoiame kokku ja peatame üheskoos lageraied kaitsealadel ja rahvusparkides. Iga annetus on loodusele abiks, toetab looduskaitsjate tööd, mis kokkuvõttes päästab sadu tuhandeid elusid!

Siin lehe päises olev foto on tehtud Lahemaa rahvuspargis, kui Eesti Metsa Abiks käis kaardistamas kaitsealal toimuvaid lageraieid. Olukord Eestimaa looduses on hetkel halb, vaja on lahendusi ja Eesti Metsa Abiks soovib need lahendused ka ellu viia.

Eesti Metsa Abiks MTÜ on kantud ka tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja.

Jaga

Teised uudised