EESTI METSA ABIKS MTÜ (edaspidi MTÜ) omanik on EESTI METSA ABIKS MTÜ (registrikood 80419411), asukohaga Kärje tn 8-2 Tallinn Harjumaa 11620.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad MTÜ-le annetuse tegemisel.

Kõik hinnad on eurodes. Teave annetuse kohta on esitatud MTÜs vahetult annetuse juures.

Annetuse vormistamine

Annetuse tegemiseks tuleb täita nõutud andmeväljad http://eestimetsaabiks.ee/toeta lehel. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool MTÜi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest MTÜ arvelduskontole.

MTÜ omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

MTÜ saadab annetajale uudiskirju Annetaja e-maili aadressile ainult juhul, kui Annetaja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Annetajal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui Annetajal on MTÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile abi@eestimetsaabiks.ee või helistada telefonil: +372 526 9104.

Kui Annetaja ja MTÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Annetajal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Annetaja ja MTÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Annetaja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Annetaja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.