Poliitikud ei tohi meie ühist vara, Eesti metsa, esimesele ettejuhtuvale metsaärikale maha parseldada

MTÜ Eesti Metsa Abiks juhatuse liige (Mati Sepp ) kõneles Reporteriga, et natukenegi tasakaalustada metsatööstuse poolt tulevat inforünnakut Eestimaa looduse vastu. https://reporter.postimees.ee/7477715/reporter-kas-sojast-tingitud-toorainepuudus-on-piisav-pohjus-eesti-metsaraie-mahu-suurendamises

Metsatööstus on suutnud ära lobistada esimese tipp-poliitiku, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ministri Andres Sutti (Reformierakonnast), kes soovis Keskkonnaministeeriumilt, et nad tõstaksid raiemahte Eestis ja lubaksid raied lindude pesitsusajal.

Ehk teisisõnu, kõik looduskaitselised EL direktiivid, mis on meile kohustuslikud ja ka looduskaitseseaduse võib prügikasti visata, sest metsatööstus on suutnud poliitikutele vaikselt naha alla pugeda ja looduse osas seadustel Eesti riigis kaalu pole, loevad ainult metsatööstuse soovid.

Eesti ühiskond peab ühtselt looduse vastu suunatud rünnaku hukka mõistma ja metsatööstus peab koheselt ära lõpetama Ukraina ja Venemaa sõja omakasupüüdliku ärakasutamise.

Metsatööstuse käitumine ületab juba igasugused piirid ja head poliitikud, Teil on kohustus kaitsta nii Eestimaa inimesi kui ka Eestimaa loodust.

Jaga

Teised uudised