Rändaja muusikaline looming puudutab nii meie rahva hinge kui südant, mis tuksub metsade saatusele kaasa.

Eesti Metsa Abiks MTÜ-l ja Fridays For Future Eestil on rõõm teada anda, et 16. aprilli meeleavalduse üks muusikalisi esinejaid on Rändaja. Rändaja muusikaline looming puudutab nii meie rahva hinge kui südant, mis tuksub metsade saatusele kaasa.

Kuula Rändaja loomingut siit: http://randaja.ee/kuula/

“Rändaja kannab ja koob mahedalt meloodilist atmosfääri, mis hoitud emakeelse laulusõnaga. Laulud jutustavad lugusid igale rändurile avanevast suurest maailmast meie ümber kui ka kordumatust lõpmatusest iga inimese sees. Eks ikka elamise lihtsusest ja sellega hakkamasaamise kergusest 😉 Küllap kõnetavad Rändaja laululood vajalikul ajahetkel just seda isiklikku maailmajagu, mida mööda kuulaja parasjagu astub.

Loomingu keskmes on austav ja hoidev toon looduse ning elu suure müsteeriumi suhtes.”

Eesti Metsa Abiks soovitab kuulata “Rändaja – Hinge kodu”: https://www.youtube.com/watch?v=Je4b4q3w5qE

Meie hinge kodu on meie südames ja metsad on läbi sajandite olnud meie hinge kodu valvurid. Nüüd vajab kaitset meie hinge kodu valvur.

Eestimaa rahvas on üheskoos Eesti metsade eest välja astumas ja kohtumise aeg on 16.aprillil, KELL 13.00, Tallinnas VABADUSE VÄLJAKUL. Anname üheskoos rahumeelselt riigikogulastele, poliiterakondadele ja metsatööstusele teada, et “METS ON MEIE KAITSE ALL”.

Meiega liitub Rändaja, tule Sinagi koos meiega! Kliki meelavalduse ürituse lingil https://www.facebook.com/events/1040718953189088 ja märgi ennast osalejaks. Üheskoos muudame Eesti metsade saatust!

Jaga

Teised uudised