28.05.2018: LOHUSALU METSADE KAITSEKS ASUTATI LOODUSSELTS

 

Kohalike eestvedajate sõnul on MTÜ Lohusalu Poolsaare Loodusselts loomine ajendatud tõsiasjast, et hetkel puudub Lohusalus looduskeskkonna säästva arengu eest seisev jõud, mis esindaks poolsaare elanike ning kinnisvaraomanike muresid seoses ümbritsevas looduskeskkonnas toimuvaga.

Lohusalu Poolsaare Loodusselts on asutatud Lohusalu Selts MTÜ ning Heliküla Ühisus MTÜ asutajaliikmete ning liikmete, poolsaare majaühistute ning kinnisvaraomanike poolt. Seltsi loojate sõnul ühendab MTÜ inimesi, kes väärtustavad Lohusalu poolsaare looduskeskkonda ning soovivad anda oma panuse looduse säilitamise ning hoidmise heaks. Värske kodanikuühendus soovib poolsaare heaperemehelikku ning tulevikku vaatavat ja loodushoidu väärtustavat arengut.

Lohusalu Poolsaare Loodusselts ootab kõiki poolsaare looduskeskkonda väärtustavaid inimesi seltsiga liituma. Seltsi asutamisel avaldati ka lootust, et uue ühenduse loomine motiveerib teisigi Eesti piirkondade inimesi ühinema loodusseltsidesse, seismaks üheskoos meie looduskeskkonda säästva arendustegevuse eest ja võimaldamaks kodukohtade metsi, sealhulgas marja- ja seenekohti ka meie lastele ning lastelastele alles jätta.

 

Loe lisaks:
Jaga

Teised uudised